Állásajánlat: Német nyelvű sales- és projektmanager

Budapesti irodánk német nyelven tárgyalóképes sales- és projektmanagert keres részmunkaidős állás betöltésére.

Elvárások:

  • Magabiztos német nyelvtudás (nem a nyelvvizsga számít, hanem a valódi nyelvtudás)
  • Felsőfokú végzettség (előny: gazdasági, műszaki vagy jogi végzettség)
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Német nyelvterületen töltött tanulmányi félév
  • Korábbi munkavégzés német nyelvterületen

Feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás német és osztrák partnerekkel telefonon és e-mailben, későbbiekben esetleg személyesen
  • Kapcsolattartás meglévő partnereinkkel, hivatalokkal, szakmai szervezetekkel telefonon és e-mailben
  • Magyarországi és németországi irodánk munkájának támogatása.

Munkavégzés helyszíne:

Irodánk a II. kerületi Bem tér mellett található, a munka 90%-ban otthonról végezhető.

Munkaidő:

  • Részmunkaidő, napi 4 óra

Bér:

  • Megegyezés alapján

Jelentkezése során kérjük küldje el nekünk német nyelvű fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét!

A jelentkezéseket az info [kukac] ungarnconsulting.hu e-mail címen várjuk!

Bármilyen felmerülő kérdés esetén kérjük keressen minket bizalommal!

 facebook-logo-966bbfbc34-seeklogo_com.pngSzakmai hírekért, újdonságokért, programajánlókért, üzletfejlesztéssel, német & osztrák
piacralépéssel kapcsolatos hírekért
kövessen minket a Facebookon is!